1 ) بحثی که در روزهای اخیر  ، نقل محافل سیاسی گشته است انشار سخنان سردار مشفق از نیروهای اطلاعات سپاه و به دنبال آن شکایت 7 تن از اصلاح طلبان از این سردار سپاه است . با گوش دادن به فایل صوتی سخنرانی این سردار اطلاعات سپاه به نکات جالب توجهی می توان دست یافت .

2 ) سردار مشفق از همان ابتدای سخنرانی بر معرفی خود به عنوان یک نیروی امنیتی تاکید دارد.تاکیدی که در برخی موارد شدت بیشتری می یابد و توالی تکرار آن این نکته را به ذهن متبادر می سازد که خود وی از عدم صحت و سقم گفته های خود آگاه است و سعی می کند با این تکرار ، لااقل تردید را از ذهن مخاطبان خود خارج سازد و مخاطبان با در نظر گرفتن ایشان به عنوان یک نیروی امنیتی و لابد دسترسی ایشان به منابع و اطلاعاتی که از دسترس افراد عادی خارج است ، کوچک ترین تردیدی نسبت به گفته های وی پیدا نکنند.

3 ) تمام سعی و تلاش سردار مشفق در طی سخنرانی بر این است که با ارائه به اصطلاح دلایل و مدارک و مستندات ، جناح حاکمیت را از اتهام تقلب در انتخابات مبرا ساخته و این اتهام را مستقیماً متوجه اصلاح طلبان نماید و قضیه را به این صورت شکل دهد که این اصلاح طلبان بودند که از مدت ها قبل به دلیل آگاهی از شکست خود در انتخابات برای تقلب گسترده برنامه ریزی کرده بودند. البته این گونه وارونه جلوه دادن وقایع چندان عجیب هم نیست و می توان نمونه هایی مشابه در سال های اخیر بالاخص در قتل های زنجیره ای و ترور سعید حجاریان را یافت که انگشت اتهام در نهایت به سمت اصلاح طلبان برگشت!

4 ) میرحسین موسوی در مناظره با احمدی نژاد پس از اینکه احمدی نژاد انواع و اقسام اتهامات را متوجه افراد مختلف ساخت- یکی از دلایل ورود خود به انتخابات را مخالفت با این شیوه پرونده سازی و تهمت و برچسب زنی به افراد دانست . جالب آن که این شیوه با شدت بیشتر در سخنرانی سردار امنیتی سپاه به کار گرفته می شود و افراد مختلفی چون میر حسین موسوی ، مهدی کروبی ، محمد خاتمی ، تاج زاده ، نبوی ، موسوی خوئینی ها ، مهدی هاشمی و بسیاری دیگر را شامل می شود.

5 ) سردار امنیتی سپاه در خلال سخنرانی خود به جلسات مختلف اصلاح طلبان اشاره می کند که برخی از دو سال قبل ، برخی کمی بیشتر و حتی جلسات میرحسین از ده سال قبل به منظور انجام یک تقلب و تخلف گسترده در انتخابات ، لرزاندن پایه های نظام و بالاخص ولایت مطلقه فقیه تشکیل می شده است. از جمله جلسات برخی اصلاح طلبان موسوم به جلسات دوشنبه ، جلسات بنیاد باران که در راستای بازگشت خاتمی به قدرت تشکیل می شده است و جلسات مهدی هاشمی با نام جلسات صبحانه.

6 ) یکی از افراد مورد اتهام سردار امنیتی سپاه ، اقای موسوی خوئینی هاست که با اشاره به نقش ایشان در اشغال سفارت امریکا و اعلام عدم موافقت اقای خمینی با این عمل ، سعی می شود آقای موسوی خوئینی ها در مقابل آقای خمینی قرار گیرد ، در جایی ایشان تا مرز جاسوسی هم پیش می رود و در ادامه با خواندن برخی جملات و انتساب آن ها به اقای خوئینی ها پرونده ایشان را تکمیل می نماید . از جمله سخنان زیر :

" موسوی خوئینی ها : ما اصلاً مدیریت میر حسین را در دوران خمینی هم قبول نداشتیم ... جام زهر را خود میرحسین دست امام داد ، اگر امکانات کشور را در جبهه شرکت می داد جنگ را به گونه ای دیگر پایان می داد و امام مجبور نبود جام زهر را بنوشد."

7 ) صحبت های سردار امنیتی سپاه راجع به مهدی هاشمی جالب توجه است ، آنجا که وی را فردی "لمپن و فاسد " معرفی می کند که جلسات صبحانه وی از مهم ترین عوامل فتنه اخیر است . ازجمله اطلاعات دیگر جناب سردار این است که تیم مهدی هاشمی از سرکرده های اراذل و اوباش از دو ماه قبل از انتخابات خواسته بود با دریافت شبی 800/000 تومان ، منطقه شرق تهران ناحیه تهرانپارس ، هفت حوض و نارمک را به آتش بکشد . فردی دیگر شبی 1/000/000 برای غرب تهران، یک آقایی شبی 2/000/000 می گرفته است تا با جور کردن سیاهی لشکر خیابان و بانک آتش بزنند و به نیروهای انتظامی حمله کنند. سرکرده های اراذل نیز 200/000/000میلیون تومان از مهدی هاشمی پول گرفته اند.

8 ) شاید جالب توجه ترین بخش صحبت سردار امنیتی سپاه راجع به مهدی هاشمی جایی است که به نرم افزاری اشاره می کند که توسط وی وارد کشور شده و در مجلس خبرگان قبل از انتخابات تست شده است . این نرم افزار با اتصال به یک SMS Center  و داشتن ارتباط ماهواره ای از قشم و کیش به منظور ارتباط افراد حاضر در حوزه های اخذ رای با سران فتنه طراحی شده تا اخبار انتخابات را لحظه به لحظه به مرکز منتقل کنند و مرکز نیز با تحلیل اخبار اقدامات لازم را جهت برگرداندن رای در حوزه هایی که اوضاع به نفع آن ها نیست را انجام دهد.

به گفته سردار امنیتی سپاه ، سربازان گمنام امام زمان با کشف این مرکز و قطع SMS ها از به هم ریختن انتخابات توسط آن ها جلوگیری به عمل می آورند.

نکته ای که سردار سپاه به آن اشاره نمی کند این است که چرا SMS های همراه اول قطع می شود در حالی که به گفته خود وی ارتباط سران فتنه با افرادشان از طریق یک SMS Center مجزا و ارتباط ماهواره ای از قشم وکیش بوده است.

9 ) برخی از اظهار نظرهایی که از اصلاح طلبان انجام می شود نیز جالب توجه است : (نقل به مضمون)

الف) محمد خاتمی : من اگر به قدرت برگردم ، از جایگاه ولایت فقیه و رهبری چیزی باقی نمی گذارم مگر یک جایگاه تشریفاتی

ب) بهزاد نبوی: 

- صندلی را باید از زیر پای رهبری کشید

- باید احمدی نژاد را کاندیدای رهبر معرفی کنیم تا اگر شکست خورد رهبری شکست خورده باشد

- به کروبی 2-3 وزارت خانه می دهیم برود کنار ، میر حسین هم خودمان می آوریم و می بریم .اگر کروبی کنار نرفت یک پرونده فساد برایش جور می کنیم در بنیاد شهید ، میر حسین هم اگر کنار نرفت به او می گوییم عکس خانمت را قبل از انقلاب که بدون حجاب است رو می کنیم.

10 ) سردار امنیتی سپاه ، نقبی هم به عقاید فوکویاما می زند:

 "شیعه دو بال دارد 1) بال سرخ شهادت و عاشورا   2) بال سبز انتظار برای فرج حضرت مهدی    محور سوم که دو بال روی آن استوار است ولایت فقیه است که باید آن را تضعیف کرد."

حدود 20 روز قبل که در یک جلسه پای صحبت یکی از آخوندهای سپاه نشسته بودم عین همین جملات به عنوان عقاید فوکویاما ذکر شد که مشابهت آن ها جالب توجه بوده و نشان از یک برنامه مدون و از پیش تعیین شده داردکه به عنوان دستورالعمل و احتمالاً در قالب جزوه و نشریه به سراسر کشور ارسال می شود.

+ نوشته   چهارشنبه ۲۷ مرداد۱۳۸۹ساعت 12:57  از علی خرم |